Nasza misja

Na straży bezpieczeństwa w miejscu pracy stoi odzież robocza – odzież BHP, która zapewnia profesjonalną ochronę pracowników podczas wykonywania swoich obowiązków. Brak ubrania roboczego to większe ryzyko poważnych wypadków w zakładzie pracy. Nie jest trudno sobie wyobrazić, jakie konsekwencje ma wylanie żrącej cieczy na nieosłoniętą skórę czy iskra spadająca na łatwopalną tkaninę, z której wykonany jest strój do noszenia na co dzień. W naszej ofercie znajduje się odzież ochronna najwyższej jakości. Renomowane marki to gwarancja niezawodności, która przejawia się w profesjonalnym zabezpieczeniu ciała pracowników. Nasza odzież BHP spełnia wszystkie standardy i normy.

Dostępna w naszym asortymencie odzież robocza to także odzież termoaktywna oraz odzież przeciwdeszczowa – idealna dla pracowników narażonych na pracę w niesprzyjających warunkach pogodowych, np. drogowców czy budowlańców. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich użytkowników do naszej oferty trafiła również odzież robocza szczególnie dedykowana: pracownikom zatrudnionym w chłodniach i zamrażalniach oraz spawaczom.

O firmie

Fabryka Odzieży GARMENT jest prężnie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej jakości odzieży roboczej, ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej. Gwarantujemy również kompleksowe zaopatrzenie przedsiębiorstw w produkty niezbędne w każdym zakładzie pracy. Jesteśmy na rynku od 2004 roku.

Nasze wyroby produkowane są w oparciu o nowoczesne technologie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Na szczególną uwagę oprócz nowoczesnego wzornictwa zasługuje różnorodność zastosowanych tkanin takich firm jak TEN CATE, KLOPMAN, CARRINGTON oraz bardzo szeroka kolorystyka, czy starannie dobrane dodatki krawieckie. Nasi klienci mają możliwość wyboru tkaniny, dodatków oraz zaproponowania wzorów z dowolnie wybranymi nadrukami i haftami.

Często wspólnie z naszymi Kontrahentami poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo z zachowaniem optymalizacji poziomu środków wydatkowanych na ten cel w przedsiębiorstwie.

Specjalizujemy się w produkcji odzieży na indywidualne zamówienia Klientów, które opracowywane są według ustaleń poczynionych z naszymi Kontrahentami. Często są one certyfikowane zgodnie z obowiązującymi wymaganiami dyrektyw dotyczących środków ochrony indywidualnej.

Jesteśmy przekonani, że decydując się na współpracę z nami otrzymają Państwo przede wszystkim najwyższej jakości produkty. My ze swojej strony gwarantujemy uczciwą i solidną współpracę.

Właściciel
Tomasz Pełka