Aktualnie poszukujemy

Firma Garment stale się rozwija, dlatego poszukujemy osób na następujące stanowiska

1. Szwaczka/szwacz – 10 etatów

Miejsce pracy: Sobolew k/Garwolina

Opis stanowiska:
– Wykonywanie specjalistycznych operacji przy szyciu odzieży detektorowej na automatach,
– Wszywanie elementów elektronicznych w odzież,
– Obsługa specjalistycznych automatów szwalniczych,
– Obsługa maszyn szwalniczych sterowanych komputerowo.
Wymagania:
– Zaangażowanie i chęć do pracy,
– Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole,
– Odpowiedzialność, uczciwość,  sumienność i dokładność,
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
– Umowa o pracę na czas określony/nieokreślony,
– Pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole,

CV prosimy przesyłać na adres: tpelka@garment.pl, w tytule wiadomości prosimy wpisać: „Aplikacja na stanowisko Szwaczki/ szwacza”. Zastrzegamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów. Dodatkowo do każdej aplikacji bardzo prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Garment zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm).”

2. Menedżer ds. sprzedaży usług serwisu i wynajmu odzieży roboczej.

Do zadań będzie należało pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych poprzez:
-przygotowanie ofert handlowych, negocjacje handlowe,
-realizacja celów sprzedażowych,
-budowanie dobrych relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami firmy,
-prezentację w siedzibie klienta,
-zamykanie sprzedaży,
-ponowny kontakt do klienta po sprzedaży,
-budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami.
Wymagania:
– min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte osiągnięciami w zdobywaniu i obsłudze dużych Klientów
– dyspozycyjność i gotowość do przemieszczania się na podległym terenie,
– umiejętności budowania relacji opartych na zaufaniu,
– samodyscyplina, dyspozycyjność, kreatywność, wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne,
– znajomość procesu sprzedaży oraz umiejętność stosowania w praktyce,
– umiejętność organizacji własnej pracy,
– skuteczność (realizacja założonych celów sprzedażowych),
– prawo jazdy kat. B.
– umiejętność obsługi komputera (w tym programów Word, Excel)
Oferujemy:
– umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza,
– prosty i jasny system wynagrodzenia na który składa się: podstawa, prowizja od sprzedaży,
– niezbędne narzędzia pracy samochód służbowy, telefon, laptop,
– rzetelne wdrożenie oraz szkolenie,
– długofalową współpracę.

CV prosimy przesyłać na adres: tpelka@garment.pl, w tytule wiadomości prosimy wpisać: „Aplikacja na stanowisko Menedżer ds. sprzedaży usług serwisu i wynajmu odzieży roboczej”. Zastrzegamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów. Dodatkowo do każdej aplikacji bardzo prosimy o dopisanie następującej klauzuli: